Multiplication Swat Game

  • $13.50
    Unit price per 
Shipping calculated at checkout.


A fun hands-on way to learn multiplication skills! Layout your flies, pick an equation, then trace to swat the correct answers first! Obstacles including fly spray and sticky toast add an extra challenge!
 


We Also Recommend